2017-IEJI – SPORTO METAI

2017 m. buvo patys geriausi, nes jie buvo paskelbti Sporto metais ir mus lydėjo didelė sėkmė. Pasiekėme labai daug pergalių, įsigijome naujo inventoriaus, atnaujinome sportines aprangas mokiniams, sudalyvavome ir pravedėme virš 100 įvairių turnyrų ir varžybų. Šitą šimtuką skiriame Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

Norime padėkoti visai mokyklos bendruomenei, kiekvienam iš JŪSŲ, nes mūsų pasiekimai priklauso nuo švarios ir jaukios sporto salės, projekto „Mes rūšiuojam“, už kurį mes įsigyjame naujo sportinio inventoriaus, nuo mokyklinio autobusiuko, įsakymų rašymo, tvarkaraščio pakeitimo ir t.t. Ačiū už supratimą, palaikymą ir bendradarbiavimą. Mes didžiuojamės MŪSŲ MOKYKLA ir mums gera čia dirbti!

Kūno kultūros mokytojos