PRAKTINIAI UŽSIĖMIMAI PREKYBOS ĮRENGIMŲ LABORATORIJOJE

2017-2018 mokslo metų spalio – sausio mėnesiais į praktinius užsiėmimus Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos prekybos sektoriaus praktinio mokymo centre esančioje prekybos įrengimų laboratorijoje vyko prekybos įmonių vadybininko padėjėjo, padavėjo ir barmeno, apskaitininko ir kasininko mokymo programos mokiniai.

Čia mokiniai susipažino su moderniausia prekybos įranga. Jie mokėsi dirbti įvairių modelių elektroniniais kasos aparatais, savitarnos kasa, restoranuose ir kavinėse naudojamais kasos aparatais.

Susidoroti su iškilusiais sunkumais ir užstrigusiomis kasomis mokiniams padėjo prekybos įrengimų laboratorijai vadovaujanti profesijos mokytoja D. Navickienė.

Buvo labai įdomu išbandyti savo jėgas ir dirbti su profesionalia įranga. Mokiniai su nekantrumu laukia naujų išvykų į prekybos įrengimų laboratoriją, kad galėtų tobulinti darbo su prekybos įranga įgūdžius.

Profesijos mokytoja Teresė Butkevičienė