„CONCEPT-2“ TURNYRAS KOVO 11-AJAI PAMINĖTI

Kovo 12 dieną Povilo Matulionio progimnazijoje, Kupiškio kūno kultūros ir sporto centras organizavo rajono mokiniams irklavimo treniruoklių „Concept-2“ turnyrą Kovo 11-ajai paminėti.

Šiame turnyre dalyvavo gausus mūsų mokyklos mokinių, gimnazistų būrys: VR-16 grupės mokinės: Šarūnė Blaževičiūtė, Rūta Kripaitytė, Taurinta Bajalytė, Monika Poznanskaitė, AP-17 grupės mokiniai: Eglė Indrikaitė ir Ričardas Ališauskas, TP-16 grupės mokiniai: Robertas Jasiūnas, Henrikas Kirkis, PV-17 grupės mokiniai: Dovilė Kubiliūtė, Ligita Rudokaitė, Saulė Jakaitytė, Vygantas Kavaliauskas, TP-17 grupės mokiniai: Gražvydas Kardauskas, Viktoras Milaknis, AP-16/1 grupės mokiniai: Ernestas Baseckas ir Erikas Naujokas. Mokiniai varžėsi skirtingose amžiaus grupėse. Jiems treniruokliu „Concept-2“ reikėjo įveikti 500 m. nuotolį.

Jaunių merginų grupėje Eglė Indrikaitė iškovojo 1-ąją vietą, o jaunių vaikinų grupėje Viktoras Milaknis užėmė 3-ąją vietą, Ričardas Ališauskas 2-ąją, o 1-ąją vietą iškovojo Gražvydas Kardauskas. Jaunimo merginų grupėje Rūta Kripaitytė užėmė 3-ąją vietą, Šarūnė Blaževičiūtė 2-ąją, o 1-oji vieta atiteko Taurintai Bajalytei. Jaunimo vaikinų grupėje 3-ioji vieta – Ernestas Baseckas, 2-oji vieta – Erikas Naujokas, o 1-ąją vietą užėmė Henrikas Kirkis.

Prizines vietas iškovojusius mokinius apdovanojo Kupiškio r. savivaldybės meras Dainius Bardauskas, Lietuvos edukologijos universiteto profesorius, habilituotas daktaras Algirdas Raslanas ir kiti svečiai.

Iš visų dalyvių dalyvavusių varžybose buvo išrinkti 2 geriausi 500 m. nuotolio laikai merginų ir vaikinų tarpe. Merginų tarpe 500 m nuotolį greičiausiai įveikė mūsų mokyklos mokinė Eglė Indrikaitė, kuri buvo apdovanota rėmėjų įsteigta didžiule taure.

Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos sirgaliams už puikų palaikymą varžybose!