RANKŲ LENKIMAS

Kovo 19 – 25 dienomis visoje šalyje skelbiama „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“. Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė prisijungia prie šios akcijos minėjimo ir siūlo įvairias veiklas mokykloje. Viena iš veiklų – rankų lenkimo varžybos, kurios vyko kovo 19 dieną. Po pamokų būrys jaunimo rinkosi prie sporto salės. Vieni jų registravosi varžyboms, kiti atėjo palaikyti savo draugų ar pažiūrėti kurio bendruomenės nario ranka yra stipriausia.

Prieš pradedant varžybas kartu nusprendėme kokią varžybų sistemą pasirenkame ir trumpai aptarėme garbingo varžymosi bei patyčių temas. Rankų lenkimo metu sklido palaikymo šūksniai, nuostabos, džiaugsmo šypsenos bei kovingumas. Ypatingai stipri kova vyko dėl trečiosios vietos, varžėsi dvyliktokai Aurimas Latvėnas (AP-16 gr.) ir Rytis Kernagis (AP-16 gr.). Rezultatu 2:1 kovą laimėjo Aurimas, o Rytis (praėjusių varžybų III vietos laimėtojas) liko ketvirtas. Didysis finalas vyko tarp Edgaro Aglinsko (AP-16 gr.) ir Roberto Jasiūno (TP-16 gr.). Lyginant padarytą pažangą triumfuotų Edgaras, tačiau laimėti pirmąją vietą šansų jam nepaliko Robertas. Užtikrintu rezultatu 2:0 aukso medalį laimėjo R. Jasiūnas, o E. Aglinskas liko antras. Sveikiname nugalėtojus ir visus dalyvius norėjusius išbandyti jėgas. Sportuokite, siekite, nepasiduokite!