MOKYKLOS GIMTADIENIS – TAI VISŲ MŪSŲ MOKYKLOS BENDRUOMENĖS NARIŲ ŠVENTĖ

Kovo 20 dieną Kupiškio technologijos ir verslo mokykla ne tik įdomiai ir turiningai minėjo Žemės dieną, bet ir šventė 28 –ąjį mokyklos gimtadienį. Dvelktelėjusi šiluma, saulė, pavasariniai žiedai, iškelti mokyklos parke inkilai, plevėsuojanti Žemės vėliava, kvepiantys kepiniai, besišypsantys veidai, sklindanti muzika visą dieną kūrė mokykloje šventinę atmosferą bei pavasarinę nuotaiką.

Jau iš pat ryto visi – ir čia besimokantys, ir čia dirbantys – buvo susirinkę į mokyklos I aukšto fojė ir klausėsi šventinių sveikinimų, dainų, ragavo virėjo mokymo programos mokinių iškeptų keksiukų. Netrūko renginių, gražių akimirkų, staigmenų ir visą šventinę dieną.

Buvo smagu visiems kartu švęsti gimtadienį, didžiuotis savo mokykla ir jaustis tikru savo Žemės, kurioje gyveni, savo mokyklos, savo gyvenimo šeimininku.

Mokyklos administracija