ATVIRŲ DURŲ DIENA PANEVĖŽIO APSKRITIES VYRIAUSIAME POLICIJOS KOMISARIATE

Kovo 21 d.  Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokiniai, dauguma iš jų – jaunieji policijos rėmėjai, kartu su socialine pedagoge metodininke Jovita Mačiene vyko susipažinti su policininko profesija, reikalavimais ir stojimo į Lietuvos policijos mokyklą sąlygomis. Atvykę į Panevėžio apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, išgirdo Lietuvos policijos mokyklos kursantų ir Mykolo Riomerio universiteto studentų įspūdžius, pamatė ginkluotę ir policijos ekspertų naudojamą tyrimų įrangą.

Turėjome galimybę apžiūrėti Kelių policijos tarnybos automobilius, susipažinti su dresuotais šunimis, kurie padeda pareigūnams atlikti įvairiausias užduotis, pradedant nusikaltėlio sulaikymu ir baigiant narkotikų, dingusių žmonių paieška.

Kupiškio technologijos ir verslo mokykla su Kupiškio rajono policijos komisariatu yra pasirašiusi saugios kaimynystės bendradarbiavimo sutartį.

Socialinė pedagogė metodininkė Jovita Mačienė