VEIKSMO SAVAITĘ „BE PATYČIŲ“ BAIGĖME FUTBOLO VARŽYBOMIS

Kovo 19-25 d. paskelbta veiksmo savaite „Be Patyčių“. Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokiniai, kiti bendruomenės nariai aktyviai dalyvavo joje. Savaitę pradėjome rankų lenkimo varžybomis, po to sekė šaškių ir šachmatų, stalo teniso, stalo futbolo mini turnyrai.

Ketvirtadienį dalyvavome bėgime skirtame tarptautinei tuberkuliozės dienai paminėti, taip pat Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro trenerio Klaido Miciūno surengtose krepšinio varžybose „Pavasario lyga“, kuriame dalyvavo mūsų mokyklos merginos ir vaikinai, šis turnyras vyks iki gegužės mėn. Kovo 25 d. dalyvavome Kupiškio r. seniūnijų žaidynėse, Juodpėnų sporto salėje vyko futbolo varžybos. Mūsų mokyklos komanda: Mažvydas Valunta, Rimantas Stašys, Tomas Jakštas, Martynas Grenoveckas ir Edgaras Baronas iškovojo 2-ąją vietą. Kiekvieno turnyro metu aptardavome garbingo varžymosi ir patyčių temas.

Ačiū visiems už aktyvų dalyvavimą renginiuose, Jūs esate geriausi!!!

Kūno kultūros mokytojos Diana ir Jūratė