SPĖJOME IR PASIMOKYTI, IR PAPRAMOGAUTI

Kovo 22 dieną, mes, prekybos įmonių vadybininko padėjėjo mokymo programos I kurso PV-17 gr. mokiniai kartu su profesinio skyriaus vedėja D. Tumelionyte ir profesijos mokytoja T. Butkevičiene vykome į Vilnių, į tarptautinio prekybos tinklo parduotuvę IKEA, kur vyko prekybos įmonių vadybos ir prekybos įmonių įrengimų integruotos pamokos.

Susipažinome su IKEA parduotuvės prekių asortimentu, prekių išdėstymu, prekybos įrangos panaudojimu, aukšta aptarnavimo kultūra. Paragavome švediškų patiekalų.

Po to nuvykome papramogauti į iliuzijų kambarį ILLUSION ROOMS, įsikūrusį pačiame Vilniaus centre. Čia išbandėme įvairias atrakcijas – veidrodžių labirintą, velnio tunelį, aukštyn apverstą butą, „disco“ kambarį ir kt.

Pagilinom praktines žinias parduotuvėje IKEA, papramogavom iliuzijų kambaryje – viskas labai patiko. Ačiū mokyklos vadovams už suteiktą galimybę įgyti patirties bei skirtas lėšas pramogoms ir pietums.

PV-17 grupės mokinės A.Kavaliauskaitė ir M. Čepokaitė