SVARSČIŲ KILNOJIMO VARŽYBOS BIRŽŲ TVMC, VABALNINKO SKYRIUJE

2018 m. balandžio 18 d. Biržų tvmc, Vabalininko skyriuje vyko vaikinų svarsčių kilnojimo (giros stūmimo ir rovimo) varžybos. Jose dalyvavo ir Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos antro kurso apdailininko (statybininko) mokymo programos AP-16/1 grupės mokiniai, gimnazistai: Ernestas Baseckas ir Edgaras Aglinskas, antro kurso technikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos TP – 16 grupės mokiniai, gimnazistai: Darius Baltušis, Henrikas Kirkis, Aurelijus Kraupas, pirmo kurso technikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos TP-17 grupės mokiniai, gimnazistai: Marius Baltrušaitis, Ignas Frozė ir Viktoras Milaknis.

Svorio kategorijoje iki 105 kg. Marius Baltrušaitis užėmė 2-ąją vietą, Darius Baltušis svorio kategorijoje iki68 kgiškovojo 1-ąją vietą. Svorio kategorijoje iki 80 kg. Henrikas Kirkis užėmė 3-ąją vietą. Mokinys Edgaras Aglinskas tokiose varžybose dalyvavimo pirmą kartą ir varžybų organizatorių už puikų pasirodymą buvo apdovanotas specialiu prizu.

Džiaugiamės pasiektais rezultatais ir sveikiname nugalėtojus!

Kūno kultūros mokytojos J.Ažubalytė ir D.Balužytė

Svoriai_panevezys_7