KREPŠINIO TURNYRAS „PAVASARIO LYGA“

Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos merginos ir vaikinai dalyvauja Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro trenerio Klaido Miciūno surengtame krepšinio turnyre „Pavasario lyga“, kuriame dalyvauja 6 komandos. Įpusėjus turnyrui balandžio 19 d. buvo surengta graži ir smagi „Pavasario lygos“ šventė, kurioje vyko tritaškių, baudų, dvejeto, estafetės konkursai.

Vygantas Kavaliauskas baudų konkurse iškovojo 2-ąją vietą, Vykintas Požemeckas estafetėje taip pat iškovojo 2-ąją vietą, o Monika Čepokaitė estafetės rungtyje laimėjo 1-ąją vietą. Mokiniai užėmę prizines vietas buvo apdovanoti medaliais ir saldžiais prizais.

Dėkojame organizatoriams, kurių dėka visi smagiai praleidome puikų ketvirtadienio vakarą! Ačiū!

Kūno kultūros mokytojos D.Balužytė, J.Ažubalytė