PASIRUOŠK EUROPOS EGZAMINUI SU ŽINOMU ŽMOGUMI

Iki balandžio 9 d. užsiregistravome organizuoti Europos egzaminą bei dalyvauti konkurse „Pasiruošk Europos egzaminui su žinomu žmogumi“. Norą laimėti Europos pamoką su svečiu išreiškė net 113 dalyvių, o laimingųjų buvo tik 30: tarp jų ir mūsų mokykla. Mūsų mokyklą pagal motyvaciją ir savo galimybes pasirinko Andrius Tapinas.

Balandžio 24 d. Andrius Tapinas atvyko į mūsų mokyklą ir įvyko ilgai lauktas susitikimas su juo. A. Tapinas yra žurnalistas, laidų vedėjas, rašytojas. Žymiausios laidos: pinigų karta, auksinis protas; knygos: „Vilko valanda“, „Maro diena“. Šiandien jaunimo jis labai mėgstamas ir populiarus tarp jų. Mokiniai labai žiūri internetinę televiziją „Laisvės TV“ ir laidą „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“. A. Tapinas akcentavo, kad dėka Europos Sąjungos, mes turime galimybę laisvai išvykti į kitas Europos šalis, keliauti, mokytis, dirbti. Bet pabrėžė, kad konkuruojant tarp kitų europiečių, svarbu puikiai mokėti anglų kalbą, turėti savo gyvenimo planą, kuo daugiau dalyvauti savanorystės veikloje. Daugumai dalyvių šis susitikimas paliko gilų įspūdį ir terpę savianalizei.

Istorijos mokytoja Asta Petrulienė