PAŽINTIS SU PROFESIJA

2018 m. Balandžio 17 ir 27 dienomis mokykloje lankėsi Pasvalio rajono Ustukių pagrindinės mokyklos dešimtokai ir Rokiškio rajono Juodupės gimnazijos aštuntokai. Mokiniai išklausė informaciją apie mokykloje vykdomas mokymo programas, mokymosi galimybes, neformaliojo ugdymo veiklas.

Praktinių  užsiėmimų metu mokiniai susipažino su apdailininko (statybininko), pardavėjo ir virėjo mokymo programomis. Mokiniai atliko įvairias veiklas: klijavo plyteles, dažė, dengė paviršius dekoratyviniu tinku, tvirtino gipskartonio plokštes, dirbo su kasos aparatais, gamino maistą. Baigiantis vizitui mokiniai dalijosi įspūdžiais, džiaugėsi  galėję dalyvauti ir išbandyti save įvairiuose praktiniuose užsiėmimuose.

Tikimės, kad dalyvavimas praktinėje veikloje mokiniams padės apsispręsti renkantis profesiją bei tolimesnį gyvenimo kelią.

Profesijos mokytoja metodininkė Dalia Viržintienė