ANGLŲ KALBOS PAMOKOJE – „PROTŲ MŪŠIS“

Gegužės 10 d. mūsų mokykloje vyko atvira, netradicinė anglų kalbos pamoka „Protų mūšis“. Joje dalyvavo pirmo kurso VR- 17 grupės mokiniai. Pamokas vedė anglų kalbos mokytojos. Mokiniai pasiskirstė į dvi komandas, kurios linksmai nusiteikę rungtyniavo tarpusavyje.

Šios pamokos tikslas buvo pasitikrinti ir pagerinti anglų kalbos žinias ir įgūdžius, dirbant grupėmis bendraujant ir bendradarbiaujant. Buvo pateiktos įdomios, įvairios, o kartais ir klaidinančios užduotys, su kuriomis mokiniai susidorojo puikiai.

Kaip ir dera draugiškai klasei, nugalėjo draugystė. Abi komandos surinko po vienodą taškų skaičių. Mokiniai pasitikrino savo žinias ir liko patenkinti rezultatu. Pamokos tikslas buvo pasiektas.

Anglų k. mokytojos J. Tamošiūnienė ir L. Čikinienė