STARTAVO FUTBOLO TURNYRAS 7×7

Gegužės 7 dieną startavo Kupiškio r. mokinių lauko futbolo lyga 7×7, kurį organizuoja Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centras. Jame dalyvauja Kupiškio r. pagrindinių mokyklų, gimnazijos komandos, taip pat Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokiniai bei svečiai iš Rokiškio r. Pandėlio gimnazijos.

Varžybos bus vykdomos 4 turais, gegužės, rugsėjo ir spalio mėn. Pirmasis turas vyko Pandėlio gimnazijos stadione, kiti 3 turai vyks Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro stadione. Kupiškio technologijos ir verslo mokyklai atstovauja: Mažvydas Valunta, Rimantas Stašys, Tomas Jakštas, Linas Samuilovas, Martynas Grenoveckas, Ričardas Ališauskas, Renatas Masiulionis, Gražvydas Kardauskas, Armandas Šamaninas ir trys Kupiškio sporto centro auklėtiniai Edgaras Baronas, Rokas Krasauskas ir Dominykas Valma.

Kūno kultūros mokytojos