PIRMOS VIETOS NUGALĖTOJAI PAAIŠKĖJO PO BAUDINIŲ SERIJOS

Gegužės 16 d. Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos stadione baigėsi tarpgrupinės futbolo varžybos. Turnyre dalyvavo 4 komandos. Jos sužaidė rato sistema, toliau vyko pusfinaliai ir finalai.

III-ąją vietą iškovojo mokinių ir mokytojų jungtinė komanda (Monika Čepokaitė, Karolina Čepaitė, Agnė Kavaliauskaitė, Erika Audzijonytė, Ieva Vainauskaitė, Laura Vizbickaitė, Eglė Indrikaitė, Dagnius Murauskas, Vygantas Kavaliauskas, Evaldas Dilys, mokytojos Diana ir Jūratė).

Dėl pirmosios vietos susitiko AP-16/1 grupės mokinių ir svečių KKSC – jaunųjų futbolininkų komandos. Kova futbolo aikštelėje vyko taškas į tašką, tačiau baigiantis pirmam kėliniui jaunieji Kupiškio futbolininkai nemažu skirtumu buvo išsiveržę į priekį, tačiau antrame kėlinyje AP-16/1 grupės mokiniai išlygino rezultatą. Varžybos baigėsi rezultatu 9 – 9. Teko žaisti pratęsimą, tačiau ir po pratęsimo rezultatas buvo lygus 11 – 11. Kad išsiaiškinti nugalėtojus teko mušti 11 m. baudinius. Kiekviena komanda mušė po 5 baudinius. Čia rezultatu 3-0 laimėjo KKSC – jaunųjų futbolininkų komanda.

Taigi turnyre II-ąją vietą užėmė AP-16/1 komanda (Mažvydas Valunta, Rimantas Stašys, Tomas Jakštas, Linas Samuilovas, Martynas Šležinskas, Matas Beleckas ir Vladas Pekoris).

I-ąją vietą iškovojo KKSC – jaunųjų futbolininkų komanda (Edgaras, Rokas, Mantas, Dominykas, Gustas, Mindaugas, Rimvydas, Minvydas ir Karolis)

IV –ąją vietą užėmė AP-17/TP-17 jungtinė grupės mokinių komanda.

Prizininkai apdovanoti mokyklos administracijos įsteigtais medaliais. Ačiū visiems!