PRAKTINĖ PAMOKA PANEVĖŽYJE

2018 m. gegužės 16 d. VR-17 grupės mokiniai buvo išvykę į Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos prekybos sektoriaus praktinio mokymo centrą. Mokyklos prekybos įrengimų kabinete mus pasitiko profesijos mokytoja Danutė Navickienė. Ji papasakojo apie kasos aparatus, kurie naudojami prekyboje ir maitinimo srityse, klientų aptarnavime. Jų čia net šešios rūšys. Tada mokiniai sėdo į darbo vietas ir, klausydamiesi mokytojos nurodymų, bandė „draugauti“ su šiais įrenginiais. Vieniems sekėsi pakankamai gerai, kitiems – šiek tiek sudėtingiau, tačiau mokytoja mielai pagelbėdavo.

Kabinete gausybė įvairiausių maisto prekių pakuočių, muliažų, daug įdomių užduočių, kurias reikia išspręsti, dirbant kasos aparatu. Moksleiviams dirbti tikrai neprailgo.

Grįždami namo, mokiniai dalinosi įspūdžiais ir daugelis sakė, kad, esant galimybei, tikrai norėtų dar kartą sugrįžti į šį centrą pasimokyti.

Profesijos mokytoja Gailutė Tamašiūnienė-Latvė