KELIONĖ Į ANYKŠČIUS

Balandžio mėn. mokyklos Gimnazijos skyrius suorganizavo konkursą ,,Geriausiai pamokas lankanti mokinių grupė‘‘. Visą mėnesį buvo tikrinamas mokinių lankomumas. Susumavus jo rezultatus, šio konkurso nugalėtoja tapo VR- 17 grupė. Jai ir atiteko 300 eurų vertės prizas – ekskursija. Pasirinkome vykti į Anykščius. Važiavo net 23 mokiniai, tad mokyklos vadovai skyrė net dvi transporto priemones, nes į mokyklinį autobusiuką visi netilpome. Į ekskursiją vykome karštą gegužės 28 dieną. Iš ryto oras buvo puikus pramogoms. Dauguma mokinių pasirinko pramogas Dainuvos nuotykių slėnyje.

Auklėtiniai, keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir sudėtingas trasas, skrydį virš Šventosios upės patyrė neišdildomų įspūdžių ir aštrių pojūčių, mokėsi įveikti baimę, nugalėti save. Kita dalis mokinių su profesijos mokytoja Gailute Tamošiūniene – Latve aplankė Laimės žiburį ant Liūdiškių kalvos, Cosmos Paukščių taką, pabuvojo apverstame name Labirintų parke. Daug įspūdžių patyrė važinėdami vasaros rogučių trasoje, įrengtoje ant Kalitos kalno.

Po šių pramogų visi nuvykome į Lajų taką. Jo papėdėje, pasislėpę nuo kaitrios saulės, paruošėme pietų stalą. . Pasistiprinę, aplankėme Puntuko akmenį, įkopėme į Lajų tako apžvalgos bokštą, pasigėrėjome suvešėjusia augmenija., Šventosios upės slėniu.

Grįžome į namus šiek tiek pavargę, bet aktyviai papramogavę, aplankę gražias kaimyninio rajono vietas. Dėkojame mokyklos vadovams už suteiktą galimybę išvykti į šią turiningą kelionę.

VR-17 grupės vadovė Irena Baltrukėnienė

Anyksciai kelione 9