UTENOS APSKRITIES MERGINŲ FUTBOLO PIRMENYBĖS

Gegužės mėn. startavo 2018 m. Utenos apskrities merginų futbolo pirmenybės. Kupiškio technologijos ir verslo mokyklai atstovauja mokinės: Laura Vizbickaitė, Monika Čepokaitė, Karolina Čepaitė, Agnė Kavaliauskaitė, Erika Audzijonytė, Eglė Indrikaitė, Simona Kondrašaitė, Gabija Dikaitė, Monika Daukaitė, Ieva Vainauskaitė, Dovilė Kubiliūtė, Alma ir Laura Dilytės, mokytojos: Diana, Jūratė ir Dalia. Varžybos bus vykdomos dviejų ratų sistema, kur komandos susitiks po 2 kartus tarpusavyje gegužės, birželio, rugsėjo ir spalio mėn.

Birželio 3 d. Visagine KTVM komanda (Laura Vizbickaitė, Monika Čepokaitė, Karolina Čepaitė, Agnė Kavaliauskaitė, mokytojos Diana, Jūratė ir Dalia) žaidė pirmąsias rungtynes su Visagino ir Anykščių merginomis. Rezultatai: KTVM (0)-Visaginas (1), KTVM (4) – Anykščiai (1).

Kūno kultūros mokytojos

Merginos fule 5