METODINĖ DIENA ,,POKYČIŲ ORGANIZACIJOJE VALDYMAS UGDYMO KOKYBEI“

2018 m. birželio 6 d. mokykloje vyko metodinė diena „Pokyčių organizacijoje valdymas ugdymo kokybei“. Metodinės dienos siekis – skatinti mokyklos pedagogus kalbėtis apie vykstančius pokyčius, kaitą profesiniame mokyme, dalytis gerąja patirtimi, tobulinti ugdymo procesą, siekti jo kokybės. Metodinėje dienoje dalyvavo ne tik mokyklos pedagogai, bet ir svečiai: Kauno technikos profesinio mokymo centro direktorius, Dr., ECVET ekspertas P. Čepas, priimančios organizacijos INFEBA Vokietijoje  direktorė V.Vinčaitė, Biržų technologijų ir verslo mokymo centro projektų vadovė M. Bistrickienė, skyriaus vedėjas E.Gasiūnas.

Išklausę pranešimų, metodinės dienos dalyviai aktyviai diskutavo, kaip sekasi įgyvendinti naujas modulines profesinio mokymo programas, kokios atsiveria galimybės ir iškyla problemos, diskutavo apie ECVET taikymą profesiniame mokyme įgyvendinant Erasmus+ projektus, aptarė mokinių pasiekimų ir pažangos vertinimo tvarkos, prevencinių programų įgyvendinimą mokykloje, pristatė pasirengtas mokymo priemones ir kitą metodinę medžiagą. Mokytojai įgijo modulinių profesinio mokymo programų pritaikymo ir įgyvendinimo įgūdžių, pamokų planavimo, metodų taikymo, vertinimo ir dalykų (modulių) įskaitymo praktikos. Patobulintos kompetencijos, kurios labai reikalingos pedagogų profesinei sėkmei.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui R.Domžienė