„AR TU PLAUKI“

Kupiškio technologijos ir verslo mokykla rūpinasi mokinių saugumu visapusiškai, todėl pavasarį nutarė dalyvauti akcijoje „Ar tu plauki“. Artėjant maudymosi sezonui gavome organizatorių patvirtinimą, kad šešiolika mokinių turės galimybę pasitikrinti savo gebėjimus plaukti. Birželio 12 dieną tuo tikslu vykome į Pasvalio sporto mokyklos baseiną, atlikome gebėjimo plaukti patikrinimo užduotis.

Testavimo metu įvertinti mokinių veiksmai: įlipimas ir išlipimas iš vandens, išsilaikymas vandenyje po 30 s. vertikaliai ir horizontaliai, kūno padėties pakeitimas, plaukimas pasirinktu plaukimo stiliumi iki 200 m. Visiems dalyviams įteikti pažymėjimai su baseino trenerio užpildytu vertinimu ir komentarais, gautos atmintinės apie saugų elgesį vandenyje ir prie vandens.

Kūno kultūros mokytojos D. Balužytė ir J. Ažubalytė