TARPTAUTINĖS VAIKŲ GYNIMO DIENOS ŠVENTĖ KUPIŠKYJE

Kupiškyje jau tradicija tapo Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga apdovanoti gabiausius rajono vaikus. Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas ir Kupiškio rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė teikė padėkas rajono olimpiadų prizininkams ar jų mokyklų atstovams.

Už prevencinę veiklą Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariato viršininkas Gintautas Misiūnas apdovanojo mokinius, kuriuos vertais šių apdovanojimų išrinko pačios mokyklos. Kupiškio technologijos ir verslo mokykla šį apdovanojimą skyrė Agnei Matulytei – iniciatyviai ir labai veikliai, nuolat dalyvaujančiai mokyklos renginiuose bei konkursuose. Mokinė taip pat savanoriauja vykstančiose akcijose „Maltiečių sriuba“, yra mokyklos savipagalbos grupės prieš smurtą ir patyčias narė bei jaunoji policijos rėmėja.

Socialinė pedagogė metodininkė Jovita Mačienė