IŠLEISTA 27-OJI ABSOLVENTŲ LAIDA

Birželio 22-ą į mokyklos aktų salę gausiai rinkosi mokyklos svečiai, mokytojai bei absolventai. O jų šiais metais išlydėta net 175.

Sveikinimo kalbą absolventams tarusi mokyklos direktorė Lina Kaušakienė su džiaugsmu paminėjo, jog 15 mokinių mokyklą baigė su pagyrimu, absolventų būryje yra daug garsinusių mokyklą profesinio meistriškumo konkursuose bei sportinėse varžybose ne tik rajone, regione, bet ir respublikoje. Vadovė taip pat didžiavosi, kad jau šiuo metu net 58% absolventų dirba, o dalis išeinančių, neketina sustoti ir bandys siekti aukštesnių studijų.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Raimonda Domžienė taip pat tarė sveikinimo žodžius absolventams, šiltų atsiliepimų negailėjo buvusiems mokinių tarybos nariams. „Jūs džiuginote mokyklos vadovus savo nuopelnais garsindami mokyklą Lietuvoje ir už jos ribų“,- sakė ji.

Į išleistuvių šventę atvykę Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas ir kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė sveikinę abiturientus bei jų artimuosius kalbėjo, jog Lietuvai labai reikalingi žmonės baigę profesinę mokyklą, nes būtent jų darbais bus kuriama šalies gerovė. Mokyklos bendruomenei svečiai linkėjo ir ateityje nepritrūkti mokinių.

Iškilminga mokyklos baigimo dokumentų įteikimo ceremonija dovanojo net tik diplomus, spalvingus gėlių žiedus, bet ir džiaugsmo ašaras bei šiltas ir neišdildomas akimirkas. O įsiamžinti nuotraukose absolventai ėjo į mokyklos kiemą prie mokyklai dovanotų žibintų.

Už nuostabią šventę dėkojame renginio organizatoriams, mokytojams, absolventams bei jų tėveliams.

Mokyklos administracija

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Shadow
Slider