KTVM MOKYTOJOS KUPIŠKIUI IŠKOVOJO BRONZOS MEDALIUS

Rugsėjo 15 d. Jonavos sporto arenoje vyko XI Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinės varžybos. Jose Kupiškiui atstovavo Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokytojos ir mokiniai. Tinklinį 3×3 žaidė: Gražvydas Kardauskas, Dinas Karosas, Vladas Pekoris ir Deividas Dzikavičius. Mokytojos Jūratė Ažubalytė, Diana Balužytė ir Dalia Šeinauskienė žaidė krepšinį 3×3, joms grupėje teko susitikti su Kauno miesto, Jurbarko, Šilutės komandomis. Grupėje užėmusios 2 – ąją vietą pateko į atkrentamąsias varžybas. Įveikusios Joniškį įgijo teisę kovoti dėl prizinės vietos. Pusfinalyje susitikusios su Klaipėdos rajono komanda pralošė rezultatu 7:5 ir dėl trečiosios vietos susitiko su labai stipria Utenos komanda. Po gerų Dalios užtvarų, puikios Jūratės gynybos ir taiklių Dianos metimų KTVM mokytojos Kupiškiui iškovojo bronzos medalius.

Ačiū mokiniams, mokytojoms, kurie garsina ne tik Kupiškio technologijos ir verslo mokyklą, bet ir Kupiškio miesto vardą. Dėkojame visiems!

Kūno kultūros mokytojos