RUDENS KROSAS

Rugsėjo 19 dieną Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokiniai: Dovilė Kubiliūtė, Erika Audzijonytė, Anelė Kavaliauskaitė, Gintarė Pupelytė, Faustas Švelnys, Arturas Chapukas, Linas Rudinskas, Aironas Milaknis, Lukas Skaburskis, Povilas Šaparnis, Giedrius Binkys, Rytis Kalvelis, Deivydas Masiulionis, Lukas Matiukas, Paulius Pekoris dalyvavo mokinių rudens krose. Jie savo jėgas išbandė naujoje trasoje kuri buvo įrengta Kupiškio Kazio Šimonio parko teritorijoje. Merginoms teko įveikti 500 m. trasą. Gintarė Pupelytė (VR-18 gr.) užėmė trečiąją vietą atstumą įveikusi per 1 min. 57 s. Antroje vietoje liko Dovilė Kubiliūtė (PV-17 gr.) nuo prizininkės atsilikusi tik viena sekunde, jos laikas yra 1 min. 55 s. Vaikinai bėgo 1 km. atstumą ir taip pat pasidabino medaliais. Trečioje vietoje Povilas Šaparnis (AP-18 gr.) trasą įveikęs per 3 min. 30 s., antroje vietoje gimnazistas Rokas Krasauskas, o greičiausias buvo Linas Rudinskas (AP-18 gr.), jis kilometrą prabėgo per 3 min. 18 s. Mokiniai buvo apdovanoti Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro medaliais. Dėkojame visiems dalyvavusiems krose.

Kūno kultūros mokytojos