PARODOJE EXPO AUKŠTAITIJA 2018

Rugsėjo 21–23 d. Panevėžyje „Cido“ arenoje vyko  23–oji paroda EXPO Aukštaitija 2018. Parodoje dalyvavo įvairių sričių gamybos ir paslaugų įmonės, ūkinių ir žemės ūkio produktų perdirbėjai, meno dirbinių kūrėjai, prekybininkai ir kt. Parodos metu buvo galima susipažinti su Aukštaitijos regiono verslo laimėjimais, dalyvauti įvairiose loterijose, stebėti įvairių šokių kolektyvų pasirodymus, pasiklausyti dainų.

Visas tris dienas parodoje savo veiklas pristatinėjo ir Panevėžio regiono profesinio mokymo įstaigos. Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokinių ir mokytojų komanda antrą parodos dieną pristatė apdailininko (statybininko) mokymo programą. Mokiniai demonstravo plytelių pjaustymą ir klijavimą ant vertikalios plokštumos. Mūsų mokyklą atstovavo apdailininko (statybininko) mokymo programos III kurso AP-16/1 grupės mokiniai Lukas Glineckij ir Aurimas Latvėnas, profesijos mokytojas metodininkas Kęstutis Šakickas ir profesinio mokymo skyriaus vedėja Daiva Tumelionytė.

Profesinio mokymo skyriaus vedėja Daiva Tumelionytė