SPORTO ŠVENTĖJE „VILČIŲ STARTAI“ KTVM MOKYTOJAI IŠKOVOJO BRONZOS MEDALIUS

Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokytojai: Asta Petrulienė, Vida Slabadienė, Dalia Šeinauskienė, Dovilė Navickienė, Petras Kabelis ir Linas Dovydėnas dalyvavo Kupiškio rajono mokytojų sporto šventėje „Vilčių startai“ P.Matulionio progimnazijos sporto salėje. Mokytojams reikėjo įveikti įvairias rungtis: kimštinio kamuolio metimo, „ringo“, „futboliuko“, smiginio ir kt.

Gera nuotaika, emocijos užvaldė visas komandas. Susumavus rezultatus KTVM mokytojai: Asta, Dalia, Vida, Dovilė, Linas ir Petras pasipuošė bronzos medaliais.

Pagerbtos ir kūno kultūros mokytojos Diana ir Jūratė, kurioms įteiktos Kupiškio kūno kultūros ir sporto centro direktorės padėkos už mokinių fizinio aktyvumo skatinimą, aktyvų dalyvavimą ir pagalbą organizuojant ir vykdant įvairius sporto renginius Kupiškio rajone.

Dėkojame organizatoriams, kurių dėka visi smagiai praleidome puikią penktadienio popietę!Ačiū! Ir sveikiname mūsų mokyklos mokytojus puikiai pasirodžiusius varžybose!

Kūno kultūros mokytojos