KONSTITUCIJOS EGZAMINAS

Šiandien, spalio 4 dieną, moksleiviai laikė Konstitucijos egzaminą. Šį konkursą jau 12-ąjį  kartą organizuoja LR Teisingumo ministerija, konkurso globėja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Konkurso tikslai:

1.      Skatinti mokinių domėjimąsi savo šalimi ir jos valstybingumu;

2.      Mokiniams suprantamais būdais pateikti Lietuvos valstybės sandaros sampratą, supažindinti su valstybės simboliais, valstybės organų kompetencijomis;

3.      Ugdyti mokinių pilietinę savivoką ir pilietiškumą.

I etape dalyviams buvo pateikta 30 uždarų klausimų. Moksleiviai, teisingai atsakę į 25 klausimus, kviečiami dalyvauti II etape. Patikrinus egzamino dalyvių atsakymus, nugalėtoju tapo IRMANTAS BOČIULIS, iš PV- 17 grupės. Jis surinko 25 taškus ir pateko į II etapą. 2 vietą užėmė AGNĖ MATULYTĖ, iš PV-17 grupės. 3 vieta atiteko ERIKAI GALIAUSKAITEI, iš AP-18 grupės.

II etapas vyks spalio 18 dieną. Sėkmės jame palinkėkime Irmantui Bočiuliui.

Istorijos mokytoja Asta Petrulienė