EDUKACINĖ IŠVYKA

2018-10-03 apdailininko (statybininko) mokymo programos AP -18 ir AP-16 grupių mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje. Buvo organizuota išvyka į UAB ,,SAKRET‘‘ Kėdainiuose.

UAB SAKRET LT yra virš trisdešimties darbuotojų turinti įmonė, nuolat plečianti savo gaminamos ir platinamos produkcijos asortimentą ir kiekį, bei galinti pasiūlyti statybinius mišinius ir komplektuojamus elementus beveik visiems statybos, remonto ir renovacijos darbams.

Įmonės technologas Egidijus  pasakojo apie įmonę, statybines medžiagas, gaminamą produkciją. Po teorinės paskaitos buvo organizuota ekskursija po gamybinę įmonės bazę. Mokiniai pamatė visą statybinių mišinių gamybos procesą, o keletas patys dirbo prie pakavimo linijos.

Įgiję geros patirties, su teigiamais įspūdžiais visi sėkmingai gryžome į mokyklą.

Profesijos mokytojai metodininkai V. Zovė ir K. Šakickas