KREPŠINIO TURNYRAS 3X3 MOKYTOJŲ DIENAI PAMINĖTI

Spalio 4 d. Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje vyko krepšinio turnyras Angelų sargų ir Mokytojų dienai paminėti. Jame dalyvavo Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos bendruomenės nariai: Dalia Šeinauskienė, Diana Balužytė ir Vygantas Kavaliauskas.

Turnyre dalyvavo policijos, karių, gaisrininkų ir dvi mokytojų komandos. Žaidėme rato sistema. Patyrėme tik vieną pralaimėjimą, tačiau trys komandos surinko vienodai taškų. Suskaičiavus rezultatus KTVM komanda iškovojo 3-iąją vietą.

Po krepšinio varžybų vyko baudų metimo ir estafetės rungtys. Mokinys Vygantas baudų metime užėmė 3-iąją vietą, estafetės rungtyje iškovojo1-ąją, o mokytoja Diana 3-iąją vietas.

Prizininkai apdovanoti medaliais, diplomais ir dovanėlėmis. Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centras už dalyvavimą krepšinio 3×3 turnyre Kupiškio technologijos ir verslo mokyklai įteikė padėką.