PADĖKOS IŠ MERO RANKŲ

Spalio 8 d. Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokytojoms – Dianai Balužytei, Daliai Šeinauskienei, Jūratei Ažubalytei –  įteiktos Kupiškio rajono savivaldybės mero Dainiaus Bardausko padėkos už laimėtą trečiąją vietą XI – ose Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių krepšinio varžybose. Ši pergalė svarbi ne tik mūsų mokyklai, bet ir visam Kupiškio rajonui, nes Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėse pirmą kartą Kupiškio istorijoje mokytojos užėmė trečią vietą ir pelnė bronzos medalius, o rajonui – 18 taškų. Susumavus XI Lietuvos seniūnijų finalinių sporto žaidynių rezultatus 40 rajono savivaldybių tarpe Kupiškis pelnė 59 taškus ir užėmė 23 vietą, aplenkė Tauragės, Vilniaus, Alytaus, Biržų ir kitų didesnių rajonų seniūnijas. Kupiškio rajono savivaldybės mero Dainiaus Bardausko ir Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotojo Zigmo Paulausko išsakyti žodžiai ir jaučiamas palaikymas skatina stengtis varžybose atstovaujant Kupiškio miestui ir garsinant jo vardą.