SUSITIKIMAS SU BENDRUOMENĖS PAREIGŪNE

Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje spalio 8 dieną vyko susitikimas su Panevėžio apskrities VPK Kupiškio  rajono Policijos komisariato bendruomenės pareigūne Aelita Viktorija Budriene. Prevencinio susitikimo tikslas – supažindinti mokinius su teisės aktais, skirti didelį dėmesį Tabako kontrolės įstatymui (dėl draudimo nepilnamečiams rūkyti ir turėti tabako gaminių), psichiką veikiančių medžiagų paplitimą ir atsakomybę. Pareigūnė A. V. Budrienė priminė kokia gresia administracinė ir baudžiamoji  atsakomybė už vartojimą, gabenimą, laikymą,  platinimą ir įtraukimą vartoti psichiką veikiančias medžiagas. Savo pranešime pateikė daug vaizdinės medžiagos, kuri sudomino mokinius.

Tikimės, kad šis susitikimas bus naudingas mokiniams, nes nežinojimas neapsaugo nuo atsakomybės.

Gimnazijos skyriaus vedėja Daiva Daukšienė ir socialinė pedagogė metodininkė Jovita Mačienė