PROJEKTAS „SPORTO ŽINGSNIU“

Spalio 15 dieną Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos sporto salėje vyko tinklinio varžybos. Turnyrą organizavo Kupiškio prevencijos centras pagal Kupiškio r. savivaldybės projektą „Sporto žingsniu“. Varžybos surengtos minint Pasaulinę psichikos sveikatos dieną.

Į salę susirinko žaidėjai iš Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus (vaikinų komanda), Panevėžio M. Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos (merginų komanda) bei Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos (merginų ir vaikinų komandos). „KTVM“ merginų komanda: Eglė Indrikaitė, Laura Vizbickaitė, Simona Kondrašaitė, Toma Gumbinaitė, Ligita Rudokaitė, Monika Čepokaitė, Agnė Kavaliauskaitė. „KTVM“ vaikinų komanda: Matas Beleckas, Gvidas Vaitonis, Jonas Vaitonis, Tomas Giriūnas, Gražvydas Kardauskas, Viktoras Milaknis. Dalyviai žaidė rato sistema iki dviejų pergalių, sete iki penkiolikos taškų. Po to merginos ir vaikinai kovojo tarpusavyje žaisdami iki dvidešimt penkių taškų. Rungtyniavome draugiškai, bet kovingai. Visi dalyviai buvo apdovanoti prisiminimo medaliais. Prizus finansuoja Kupiškio r. savivaldybė pagal projektą „Sporto žingsniu“.

Dėkojame visiems, kurie dalyvavo minint Pasaulinę psichikos sveikatos dieną.

Kūno kultūros mokytojos