PRAKTINIAI UŽSIĖMIMAI PREKYBOS ĮRENGIMŲ LABORATORIJOJE

2018-2019 mokslo metais, prekybos įmonių vadybininko padėjėjo, padavėjo ir barmeno, apskaitininko ir kasininko mokymo programos mokiniai, vėl tęsia praktinius užsiėmimus Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos prekybos sektoriaus praktinio mokymo centre esančioje prekybos įrengimų laboratorijoje.

Čia mokiniai tęsia pažintį ir mokosi dirbti su moderniausia prekybos įranga: įvairių modelių elektroniniais kasos aparatais, savitarnos kasa, restoranuose ir kavinėse naudojamais kasos aparatais, svarstyklėmis.

Susidoroti su iškilusiais sunkumais ir užstrigusiomis kasomis mokiniams padeda prekybos įrengimų laboratorijai vadovaujanti profesijos mokytoja D. Navickienė.

Įdomu ne tik išbandyti, bet ir išmokti profesionaliai dirbti su profesionalia įranga. Mokiniai su nekantrumu laukia šių pamokų prekybos įrengimų laboratorijoje, kad galėtų tobulinti savo darbo su prekybos įranga įgūdžius, kad baigę mokyklą galėtų drąsiai pradėti darbą bet kuriame prekybos centre.

Profesijos mokytoja Teresė Butkevičienė