SUSITIKIME SU MINISTRU PIRMININKU SAULIUMI SKVERNELIU

2018 m. spalio 19 d. Kupiškio rajone lankėsi Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis su savo komanda. Susitikime su Premjeru per dalykinius pietus „Jantos“ kavinėje dalyvavo ir mokyklos direktorė Lina Kaušakienė. Kupiškio rajono savivaldybės vadovybė kartu Ministru Pirmininku Sauliumi Skverneliu aptarė savivaldybės finansavimą, Valstybės investicijų programos (VIP) projektus ir jų finansavimą, sveikatos priežiūros sistemos pokyčius, ūkininkų klausimus, švietimo ir kitas rajonui aktualias problemas.

Direktorė Lina Kaušakienė pristatė Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos veiklos strategiją, mokinių priėmimą, bendradarbiavimą su socialiniais partneriais, vykdomų modulinių profesinio mokymo programų ir Mokytojų etatinio darbo sistemos modelio įgyvendinimo mokykloje sėkmingą eigą.

Vėliau Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis lankėsi UAB „Gilota“ ir Adomynės dvare susitiko su šio kaimo bendruomenės atstovais.

Mokyklos administracija