RAJONINĖS LIETUVIŠKO RITINIO VARŽYBOS

Spalio 20 dieną Kupiškio centriniame stadione vyko Rajoninės lietuviško ritinio varžybos, kuriose dalyvavo Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokinių komanda (Gražvydas Kardauskas, Lukas Gaučys, Arminas Bočiulis, Andrijus Jankauskas, buvę mokyklos mokiniai Marius Meškauskas ir Linas Morkūnas bei du kupiškėnai Mantas Vanagas ir Gintautas Levonas). Žaidėme su Lietuvos KASP Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 504 pėstininkų kuopos komanda iki 2 pergalių, nes kitos komandos dėl įvairių priežasčių neatvyko į turnyrą. Pirmosios rungtynės 8-7 „KTVM“ komandos naudai, antrose taip pat buvo stipresni mūsų mokyklos vaikinai. Taigi taurė ir aukso medaliai atiteko „KTVM“ komandai.

Nugalėtojus sveikino Seimo narys Jonas Jarutis, Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro pavaduotojas Zigmas Paulauskas ir ritinio sporto klubo „Aukštaičiai“ vadovas Vidmantas Liubamirskas. Geriausiais komandos žaidėjas Gražvydas Kardauskas, kuris pelnė 15 taškų. Dėkojame vaikinams atkakliai kovojus atiduodant visas jėgas dėl pergalės.

Sveikiname!

Kūno kultūros mokytojos D.Balužytė ir J.Ažubalytė