PYRAGŲ DIENA

Lapkričio 6 dieną Lietuvoje minima Pyragų diena. Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos maisto ruošimo profesijos mokytojos Nijolė Vasiliauskienė, Daiva Daukšienė, Gailutė Tamašiūnienė-Latvė, socialinio darbo profesijos mokytoja Daiva Kytrienė kartu su mokiniais iniciavo akciją „Pyragų diena”.  Mokinių keptu pyragu buvo nutarta pradžiuginti Maltos ordino pagalbos tarnybos Kupiškio rajono maltiečių lankomus asmenis ir VŠĮ Kupiškio ligoninės Palaikomojo gydymo ir slaugos paliatyvios pagalbos skyriaus ligonius ir personalą. Gabalėlis pyrago, nuoširdi šypsena pradžiugino ne tik mus, bet ir lankytus žmones. Kartais reikia tiek nedaug, kad žmogus taptų nors trumpam laimingas – tik gabalėlio pyrago.

Vyr. profesijos mokytoja Daiva Kytrienė