IŠ MARIJAMPOLĖS SU NAUJA PATIRTIMI

Lapkričio 10 d. Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos „KTVM“ komanda: Laura Vizbickaitė, Monika Čepokaitė, Agnė Kavaliauskaitė, Eglė Indrikaitė ir mokytoja Diana, vyko į Marijampolę, kur vyko futbolo turnyras „Mis futbolistė“. Komandos į turnyrą suvažiavo iš visos Lietuvos ir buvo suskirstytos į dvi grupes: jaunesniųjų ir vyresniųjų. Kupiškio TVM komanda varžėsi jaunesniųjų grupėje.

Merginos trejas rungtynes sužaidė lygiosiomis, vienas laimėjo ir dvejas rungtynes pralaimėjo. Suvedus rezultatus išaiškėjo, kad dalinamės 4-5 vieta su priešininkų komanda. Komandos buvo vienodo pajėgumo, todėl varžytis buvo labai įdomu, merginos įgijo naujos patirties, užmezgėme naujas pažintis.

Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos komanda  buvo  apdovanota turnyro organizatorių ir rėmėjų  padėka, įvairiais prizais. PV-17 gr. gimnazistė Monika Čepokaitė pripažinta geriausia komandos žaidėja, jai įteikta „Mis futbolistės“ statulėlė.

Ačiū visoms merginoms už dalyvavimą turnyre ir puikų žaidimą!

Kūno kultūros mokytojos Diana ir Jūratė