PRAKTINĖ PAMOKA VIRĖJAMS SEKTORINIAME PRAKTINIO MOKYMO CENTRE

2018 m. lapkričio 14 d. virėjo modulinės profesinio mokymo programos antro kurso VR – 17 grupės mokiniai vyko į praktines pamokas į Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos prekybos sektoriaus praktinio mokymo centrą, kur tobulino savo kompetencijas ir praktinius įgūdžius prekybos įrengimų laboratorijoje. Mokiniai mokėsi dirbti su įvairių modelių moderniais elektroniniais kasos aparatais, kurie naudojami restoranuose, kavinėse bei kitose maitinimo paslaugas teikiančiose įmonėse. Mokinius konsultavo profesijos mokytoja Danutė Navickienė.

Virėjo specialybės mokiniai privalo turėti įgūdžių ir mokėti dirbti ne tik su profesionalia virtuvės įranga, bet ir žinoti moderniausių elektroninių kasos aparatų veikimo principą, įgyti kompetencijų šioje srityje. Būsimieji virėjai galėjo ne tik išbandyti, bet ir išmokti profesionaliai dirbti su modernia įranga – įvairių modelių elektroniniais kasos aparatais ir savitarnos kasa.

Profesijos mokytoja metodininkė Nijolė Vasiliauskienė