KŪNO KULTŪROS MOKYTOJOS LIETUVOS VICEČEMPIONĖS

Lapkričio 18 d. Tauragėje vyko LKVL pirmą kartą organizuotas 3×3 (pagal FIBA taisykles) moterų krepšinio turnyras 35+ ir 40+ amžiaus grupėse. Turnyras skirtas Lietuvos Nepriklausomybės 100-ioms metinėms paminėti bei yra LKVL vykdomo krepšinio 3X3 čempionato dalis.

Moterų 35+ amžiaus grupėje varžėsi Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokytojos Diana Balužytė ir Jūratė Ažubalytė bei kupiškietės Gerda Navickaitė ir Ieva Lygutienė. Tik vieno taško skirtumu nusileidusios Mažeikių komandai, kūno kultūros mokytojos tapo Lietuvos M35+ krepšinio turnyro 3×3 vicečempionėmis.

Turnyrą organizavo ir komandas apdovanojo žymus krepšininkas Vitoldas Masalskis. Visi dalyviai buvo pagerbti dalyvio diplomais su Lietuvos krepšinio trenerio Vlado Garasto parašu ir pagrindinio rėmėjo „Hummel“ įsteigtais prizais.

Kūno kultūros mokytojos