PROFESINIO MEISTRIŠKUMO KONKURSAS „JAUNASIS VADYBININKO PADĖJĖJAS“

Lapkričio 20 d. mokykloje vyko prekybos įmonių vadybininko padėjėjo mokymo programos mokinių profesinio meistriškumo konkursas „Jaunasis vadybininko padėjėjas“, kuriame dalyvavo II kurso PV-17 grupės mokiniai.

Konkurso tikslas – taikyti aktyvaus mokymosi metodus, netradicinę aplinką, ugdančią mokinių kūrybiškumą, lavinti bendruosius gebėjimus, ugdyti mokinių asmeninę atsakomybę, pareigingumą, iniciatyvumą, skatinti mokinius domėtis savo pasiekimais, įsivertinti turimų žinių ir įgūdžių kokybę ir išrinkti geriausią jaunojo vadybininko padėjėjo komandą.

Konkurso metu dalyviai atliko šias užduotis: pristatė savo komandas, svėrė, pildė sąskaitas faktūras, skaičiavo prekės kainą, praktinius įgūdžius demonstravo aptarnaudami pirkėjus kompiuterine kasos sistema ,,NVB CENTUX POS” ir dalyvavo interaktyvioje viktorinoje.

Geriausiojo jaunojo vadybininko padėjėjo titulą pelnė „Omegos“ komanda (Remera Janeliūnaitė, Viktorija Bartkevičiūtė, Laura Vizbickaitė ir Dovilė Kubiliūtė), II vieta atiteko „Barkodo“ komandai (Monika Čepokaitė, Karolina Čepaitė, Agnė Kavaliauskaitė ir Aušra Tupolskytė) ir III vietoje liko „Mygtuko“ komanda (Eglė Simonavičiūtė, Miglė Janikūnaitė, Gabija Knapkytė ir Rugilė Kigaitė). Komandos apdovanotos raštiškomis padėkomis ir prizais.

Vyresnioji profesijos mokytoja Teresė Butkevičienė