KŪNO KULTŪROS MOKYTOJOS – LR PREZIDENTO TAURĖS PRIZININKĖS

Lapkričio 25 d. Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokytojos Jūratė Ažubalytė, Diana Balužytė ir mokinė Anelė Kavaliauskaitė dalyvavo LR Prezidento taurės „EURO FIT“ konkurse, kurį organizavo Lietuvos sveikuolių sąjunga. Dalyviai suvažiavo iš visos Lietuvos ir buvo suskirstyti pagal amžiaus grupes. Grupėse varžėsi po 12-15 dalyvių, kurie turėjo atlikti 6 testus: plaštakos jėga, liemens lenkimas, sėstis ir gultis, pusiausvyra, kybojimas ir 1 km. bėgimas.

Atlikus visus testus ir suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, kad Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos kūno kultūros mokytojos tapo LR Prezidento taurės „EURO FIT“ prizininkėmis. Jūratė iškovojo 2-ąją, Diana – 1-ąją vietas. Mokinė Anelė Kavaliauskaitė savo amžiaus grupėje liko ketvirta.

Taip pat mokytojos ir mokinė Anelė padėjo miestų sporto klubams iškovoti taškus: Diana su Jūrate – Panevėžio miestui, kuris miestų įskaitoje iškovojo 2-ąją vietą, o Anelė – Anykščiams.