LANKĖSI PROGIMNAZIJOS AŠTUNTOKAI

2018 m. lapkričio 23 d. Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje lankėsi Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos aštuntokai su mokytojomis. Atvykusius mokinius ir mokytojus pasveikino ir apie mokymosi galimybes mūsų mokykloje papasakojo profesinio mokymo skyriaus vedėja D.Tumelionytė. Po to daugiau kaip 30 mokinių dalyvavo staliaus, automobilių remonto, darbo su kasos aparatais ir karštųjų patiekalų gamybos technologijų pamokose. Mokiniai atliko įvairias užduotis: dirbo su kasos aparatais, svėrė prekes, gamino ir virė itališkus makaronus, keitė automobilio ratus, atliko suvirinimo darbus, gamino baldus. Mokiniai, dalyvaudami technologijų pamokose, taip pat turėjo galimybę susipažinti su šiuolaikinėmis staliaus, suvirinimo, technikos remonto darbų, maisto ruošimo darbų technologijomis, su mokyklos turima įranga, technika, kuri naudojama profesinio mokymo įstaigos ugdymo procese. Tikimės, kad dalyvavimas technologijų pamokose progimnazijos mokiniams padės apsispręsti renkantis profesiją bei tolimesnį gyvenimo kelią.

Profesinio mokymo skyriaus vedėja D.Tumelionytė