PANEVĖŽIO REGIONO APDAILININKO PROFESINIO MEISTRIŠKUMO KONKURSAS

Lapkričio 23 d. Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje vyko Panevėžio regiono apdailininko profesinio meistriškumo konkursas. Konkurse dėl geriausio apdailininko vardo varžėsi Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos, Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos bei Biržų technologijų ir verslo mokymo centro mokiniai. Konkurso metu mokiniai atliko dvi užduotis: naudojantis internetine programa  ,,KAHOOT” dalyviai pasitikrino teorines žinias, po to atliko praktinę užduotį – mūrijo sienos fragmentą iš apdailos plytų.  Vertinimo komisija, sudaryta iš dalyvaujančių mokyklų mokytojų,  susumavusi rezultatus, geriausiu Panevėžio regiono apdailininku pripažino mūsų mokyklos II kurso AP-17 grupės mokinį Šarūną Babachiną, kuris buvo apdovanotas vertingu prizu ir diplomu. Visi kiti konkurso dalyviai gavo paguodos dovanas ir padėkos raštus už dalyvavimą konkurse. Konkursą organizavo profesinio mokymo skyriaus vedėja Daiva Tumelionytė, profesijos mokytojai metodininkai Dalia Viržintienė ir Virginijus Zovė.

AP- 16 grupės mokinys Vladas Pekoris