TARPTAUTINĖS KOVOS SU SMURTU PRIEŠ MOTERIS DIENOS MINĖJIMAS

Lapkričio 25 d. minima Tarptautinė kovos su smurtu prieš moteris diena. Mūsų mokykla taip pat neliko nuošalyje. Šią dieną paminėti noriai įsitraukė mokyklos mokiniai ir kolegos.  Mokykloje buvo dalinamos atmintinės, kuriose buvo surašyta informacija, kur galima skambinti patyrus smurtą. Pagal statistiką, smurtą patiria kas trečia moteris, tad šia tema reikia kalbėti. Mokykloje buvo suplanuotos veiklos, kurių metu buvo kalbama apie smurto rūšis, pasekmes, pagalbos būdus, emocijas ir kitomis temomis. Mokiniai turėjo galimybę dalyvauti emocijų valdyme sportuojant kartu su mokytoja D. Balužyte, dailės terapijoje kartu su socialine pedagoge J. Mačiene ir mokytoja D. Kytriene, relaksacijos seanse kartu su psichologe R. Krikščiūniene. Visada reikia kalbėtis, mylėti ir gerbti save ir kitus bei tikėti, kad visada yra išeitis. Auginkime atsakingą, laimingą ir vertybes turintį jaunimą.

Vyr. profesijos mokytoja  Daiva Kytrienė