KALĖDINIAME MOKINIŲ STALO TENISO TURNYRE IŠKOVOTOS DVI TAURĖS

Gruodžio 7 dieną Povilo Matulionio progimnazijos sporto salėje vyko Kalėdinis stalo teniso turnyras. Jame dalyvavo Kupiškio rajono mokyklų mokiniai. Kupiškio technologijos ir verslo mokyklai atstovavo šie mokiniai: Laura Vizbickaitė, Eglė Indrikaitė, Karolina Vilimaitė, Vygantas Kavaliauskas, Deividas Dzikavičius, Giedrius Tijušas ir Edgaras Poška. Mūsų mokiniai sužaidė puikiai. KTVM merginoms niekas rimčiau nepasipriešino, Karolina iškovojo 3-iąją, Laura 2-ąją, o Eglė tapo varžybų čempione. Vaikinų tarpe geriausiai sekėsi Giedriui Tijušui, jis taip pat tapo varžybų čempionu. Prizininkai buvo apdovanoti medaliais, o pirmas vietas užėmę mokiniai taurėmis ir medaliais. Sveikiname Karoliną, Laurą, Eglę, Giedrių ir dėkojame visiems varžybose dalyvavusiems mokiniams.

Kūno kultūros mokytojos