PRASIDĖJO UTENOS APSKRITIES MERGINŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Startavo Utenos apskrities merginų salės futbolo pirmenybės. Kupiškio technologijos ir verslo mokyklai atstovauja mokinės: Laura Vizbickaitė, Monika Čepokaitė, Karolina Čepaitė, Agnė Kavaliauskaitė, Erika Audzijonytė, Eglė Indrikaitė, Simona Kondrašaitė, Dovilė Kubiliūtė, Anelė Kavaliauskaitė, mokytojos: Diana, Jūratė ir Dalia. Varžybos bus vykdomos dviejų ratų sistema, kur komandos susitiks po 2 kartus tarpusavyje gruodžio, sausio, vasario ir kovo mėn.

Gruodžio 8 d. Visagine KTVM komanda (Eglė Indrikaitė, Monika Čepokaitė, Karolina Čepaitė, Agnė Kavaliauskaitė, Anelė Kavaliauskaitė mokytojos Jūratė ir Diana) žaidė pirmąsias rungtynes su Utenos ir Anykščių merginomis. Taip pat turnyre dalyvauja Visagino, Ignalinos, Dusetų merginų komandos.

Kaip sekėsi merginoms žaisti, informuosime pasibaigus pirmenybėms.

Kūno kultūros mokytojos