PROJEKTAS „MES RŪŠIUOJAM“

Kupiškio technologijos ir verslo mokykla dalyvauja projekte „Mes rūšiuojam“. Susumavus rezultatus už 2017-2018 m.m. mokykla gavo 260,10 Eur. sporto prekėms išsirinkti. Sportinis inventorius į mokyklą atkeliavo gruodžio 10 d.

Už pasiektus puikius rezultatus 19 švietimo įstaigų buvo papildomai skirta taškų (1 taško vertė – 1 euras) projekto partnerių prizams išsirinkti. Papildomų taškų skirta ir Kupiškio technologijos ir verslo mokyklai. Projekto „Mes rūšiuojam“ organizatoriai skyrė mokyklai 30 Eur. Taip pat norime pasidžiaugti, kad Kupiškio technologijos ir verslo mokykla yra viena iš lyderių tarp kelių šimtų šiame projekte dalyvaujančių Lietuvos mokyklų.

Projekto koordinatorės – socialinė pedagogė Jovita Mačienė, kūno kultūros mokytojos Jūratė Ažubalytė ir Diana Balužytė – labai džiaugiasi ir dėkoja visiems Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos bendruomenės nariams, prisidėjusiems prie aplinkos taršos mažinimo ir reikalingo sportinio inventoriaus (prizų) įsigijimo.

Kūno kultūros mokytojos ir socialinė pedagogė J.Mačienė