TARPGRUPINĖSE KREPŠINIO VARŽYBOSE TRIUMFAVO AP-17/PV-17 GRUPĖS MOKINIAI

Prasidėjusios spalio mėnesį, gruodžio 10 d. baigėsi tarpgrupinės krepšinio varžybos. Kelis mėnesius mokyklos mokiniai įnirtingai kovojo krepšinio aikštelėje.

III – ąją vietą iškovojo mokinių ir mokytojų komanda: Mantas Kavčinskas, Robertas Jasiūnas ir mokytojos Jūratė bei Diana.

II – ąją vietą užėmė gimnazistų, pirmo kurso TP-18 grupės mokinių komanda: Arnas Šveikauskis, Giedrius Binkys, Romas Liesmonas ir Ugnius Jankauskas.

I – ąją vietą iškovojo gimnazistų, antro kurso AP-17/PV-17 grupės mokinių jungtinė komanda: Eivydas Baltrūnas, Tadas Gabriūnas, Tomas Giriūnas, Ričardas Ališauskas, Gvidas Vaitonis ir Vygantas Kavaliauskas.

Mokiniai buvo apdovanoti mokyklos administracijos įsteigtais prizais-medaliais.

Kūno kultūros mokytojos sveikina prizininkus ir linki taiklių metimų žaidžiant krepšinį Kupiškio miesto lygoje ir Panevėžio regiono profesinių mokymo įstaigų mokinių krepšinio varžybose. Dėkojame Vygantui Kavaliauskui, Dinui Karosui, buvusiam mokyklos mokiniui Mantui Židoniui, kupiškėnui Nojui Jevič už varžybų teisėjavimą. Anelei Kavaliauskaitei, Laurai Vizbickaitei, Pauliui Žiaugrai ir Gražvydui Kardauskui už sekretoriavimą. Ačiū tariame mokyklos administracijai už įsteigtus prizus-medalius.

Kūno kultūros mokytojos