KALĖDINĖ GERUMO AKCIJA

Šv. Kalėdos – susitaikymo, supratimo ir gerumo metas. Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė savo dėmesiu ir gerumu pasidalino su Kupiškio socialinių paslaugų centro Subačiaus senelių globos namų gyventojais.  Maisto ruošimo technologijų profesijos mokytojos Nijolė Vasiliauskienė, Gailutė Tamašiūnienė-Latvė kartu su mokiniais iškepė pyragą, mokytoja Sandra Guginienė kartu su merginų ansambliu nuotaikingomis dainomis džiugino senelius, dėmesį bei rūpestį parodė ir būsimi I kurso socialinio darbuotojo padėjėjai. Visi kartu turėjome puikią galimybę kartu su gyventojais ne tik pasidžiaugti koncertu, bet ir gerti arbatą, bendrauti ir dalintis gerumu. Lai gerumas aplanko  ir paliečia kiekvieną.

Vyr. profesijos mokytoja Daiva Kytrienė