SVARSČIŲ KILNOJIMO VARŽYBOS BIRŽŲ TVMC, VABALNINKO SKYRIUJE

2018 m. gruodžio 19 d. Biržų TVMC  Vabalininko skyriuje vyko vaikinų svarsčių kilnojimo (giros stūmimo ir rovimo) varžybos. Jose be šeimininkų dalyvavo Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos mokiniai ir Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos trečio kurso apdailininko (statybininko) mokymo programos AP-16/1 grupės mokinys Aurimas Latvėnas, pirmo kurso apdailininko (statybininko) mokymo programos AP-18 grupės mokinys, gimnazistas Aironas Milaknis, antro kurso technikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos TP – 17 grupės mokiniai, gimnazistai Marius Baltrušaitis, Ignas Frozė ir pirmo kurso technikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos TP-18 grupės mokiniai, gimnazistai Egidijus Baseckas, Artūras Mikalajūnas ir Paulius Pekoris.

Svorio kategorijoje iki 105 kg. Marius Baltrušaitis užėmė 3-ąją vietą, o svorio kategorijoje iki 80 kg. Paulius Pekoris taip pat iškovojo 3-ąją vietą. Mokinys Ignas Frozė varžybų organizatorių už puikų pasirodymą buvo apdovanotas specialiu prizu.

Džiaugiamės pasiektais rezultatais ir sveikiname nugalėtojus!

Kūno kultūros mokytojos J.Ažubalytė ir D.Balužytė